Moja dieta z wyciskarką hurom

Zawsze miałam lekkie problemy z nadwagą. Jako młoda dziewczyna nabrałam złych nawyków żywieniowych i szybko przytyłam. Jednak z czasem zaczęło mi to przeszkadzać i postanowiłam, że czas na dietę. Oczywiście już wiele razy sama próbowałam takiej metody odchudzania.

Kupiłam nową wyciskarkę hurom 

wyciskarka huromUznałam, że tym razem podejdę do sprawy trochę inaczej i udam się do porządnego dietetyka, który ustali dla mnie zbilansowane posiłki. Musiałam poczekać tydzień ale efekt był na prawdę zadowalający. Na konsultacji dowiedziałam się, że muszę zrezygnować z picia słodkich napoi. To był dla mnie największy cios, ponieważ ja uwielbiałam gazowane picie. Jednak dowiedziałam się, że mogę robić własne soki ze świeżych owoców oraz zdrowe koktajle, które urozmaicą moją dietę. Miała mi w tym pomóc wyciskarka hurom, którą zamówiłam jeszcze tego samego dnia. Słyszałam od swoich koleżanek, że jest prosta w użyciu i szybko można stworzyć coś na prawdę kreatywnego. Na to zwłaszcza liczyłam. Moja nowa wyciskarka była na prawdę szybka i sprawna. Cieszyłam się, ponieważ dostałam do niej sprawdzone przepisy. W ten sposób mogła kupić dowolne owoce i zrobić z nimi to co chcę. Taka opcja dawała mi sporo nowych możliwości. Dieta i zdrowe odżywianie w rzeczywistości nie były takie straszne. Dla mnie najgorsze było przygotowywanie tych wszystkich posiłków. W ciągu dnia zabierały mi mnóstwo wolnego czasu i musiałam ciągle o tym myśleć. Jednak do dalszego działania mobilizowały mnie pierwsze efekty.

Najgorsze momenty zwątpienia miałam już za sobą, a przygotowywanie dietetycznych posiłków stało się dla mnie pewnego rodzaju rutyną. Na szczęście nowe posiłki na prawdę zaczęły mi smakować i szukałam coraz lepszych przepisów. W internecie było wiele nowych inspiracji z których korzystałam. 

Designerskie meble na wynajem<< >>Jak udekorować mieszkanie za pomocą tapet?