Marzą mi się rowery holederskie

Chciałbym, abyśmy pewnego dnia wybrali się z rodziną na wycieczkę rowerową. Kiedy widzę rodziców ze swoimi małymi pociechami jak sobie gdzieś jeżdżą po parku to serce mi rośnie.

Rowery holenderskie i miejsce są bardzo wygodne

rowery holenderskieMoja dziewczyna nie bardzo lubi jeździć na rowerze, ale mam nadzieję, że jak już będziemy rodziną, to ją trochę przekonam, żeby jeździła ze mną i naszymi dziećmi. Kupimy sobie wtedy piękne rowery miejskie. Zresztą może miejskie to nie najlepszy pomysł, bo jak będziemy chcieli jechać za miasto, to nie są one zbyt wygodne. Trzeba będzie jednak odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie będziemy się wybierać najczęściej. Może bowiem rowery holenderskie będą akurat odpowiednie. Poza tym chłopcy jednak lubią zazwyczaj mieć rowery górskie, bo wyglądają po prostu bardziej męsko. Na razie jednak są to takie moje luźne myśli, bo nawet nie mam jeszcze rodziny. Po prostu uwielbiam jeździć na rowerze i pierwsze co zrobię to oczywiście zobaczę jakie rowery miejskie sklep w pobliżu może mi zapewnić. Myślę, że za jakiś czas kupimy jakiś dla mojej dziewczyny, a później zobaczymy co dalej. Powoli będę przeganiał jej strachy i obawy związane z jazdą na takim rowerze. Myślę, że nie będzie to proste, ale jestem pełen wiary, że w końcu się przekona. Jak raz byliśmy na długiej wycieczce, to się wcale nie złamała.

Lubi jeździć w miejscach, gdzie nie ma dużej ilości ludzi. Denerwuje się tylko, kiedy jesteśmy blisko ulicy albo właśnie nierozważni ludzie wchodzą jej prosto pod koła roweru. Trzeba się jednak wtedy uzbroić w cierpliwość.

Moje wymarzone wesele - zespół na wesele<< >>Za dużo pali?