Markowe długopisy dla każdego pracownika

Wielkimi krokami zbliżały się święta i musiałem dla pracowników przygotować jakieś upominki. Zawsze dostawali kosze ze słodyczami, jednak w tym roku postanowiłem to zmienić. W planach miałem zorganizowanie wspólnej kolacji wigilijnej i jakieś praktyczne prezenty dla każdego.

Kupno markowych długopisów w atrakcyjnej cenie

długopis parkerKiedy przeglądałem katalog z firmy, w której zaopatrywałem się we wszystkie artykuły biurowe, to znalazłem tam stronę z upominkami świątecznymi. W ofercie dostępne były kalendarze książkowe, eleganckie długopisy i pióra. Od razu wiedziałem, że taki porządny długopis Parker będzie idealnym prezentem. W pracy wszyscy mieli długopisy, ale były one zwykłe i nie robiły żadnego wrażenia. Wielu moich pracowników podpisywało umowy z klientami i dobrze, żeby mieli przy sobie porządny długopis. Zdecydowałem, że w tym roku zamówię kalendarze oraz długopisy dla wszystkich pracowników. Długopis był sprawdzonej marki i wiedziałem, że każdy pracownik z takiego prezentu na pewno będzie zadowolony. Potrzebowałem dwudziestu długopisów, ale zdecydowałem się zamówić więcej. Dla siebie też chciałem taki i żonie wziąłem. Cena długopisów tej marki była zaskakująco niska, ponieważ w sklepie długopisy widziałem w dużo wyższych cenach. Cieszyłem się, że akurat przeglądałem ten katalog a nie spodziewałem się, że wybiorę z niego upominki dla pracowników. Na dodatek każdy długopis zapakowany był w eleganckie pudełko i posiadał dodatkowy wkład w kolorze czarnym.

Pracownicy w tym roku byli zadowoleni z prezentów świątecznych. Wiadomo, że nagrody pieniężne wszystkich cieszyły najbardziej, ale długopisy i kalendarze były wspaniałym dodatkiem dla każdego. Doceniałem pracowników, ponieważ cały rok dość ciężko pracowali na sukces mojej firmy.

Na co pomaga sucha kąpiel kwasowęglowa?<< >>Sposoby leczenia nerwicy lękowej w Warszawie