Litery i napisy idealną dekoracją

Wykorzystywanie dekoracyjnych liter sprawdza się nie tylko w sklepach i na ich wystawach, ale i coraz częściej stosuje się to w domach – salony i sypialnie zostają ozdabiane różnorodnymi słowami oraz cytatami. Używa się do tego coraz bardziej popularnego materiału, jakim jest styrodur i jego pochodne.

Napisy ze styroduru dla wielu pomieszczeń

litery ze styroduruStyrodur wcześniej kojarzył się głównie z ocieplaniem budynków, gdyż właśnie w takim celu był najczęściej używany. Jest on bardzo ekologiczny i można poddać go całkowitemu recyklingowi. Obecnie coraz częściej wykorzystuje się go do tworzenia domowych dekoracji oraz do wykonywania nazw sklepów na witryny. Litery ze styroduru są idealnym patentem na nadanie charakteru i intrygującego wyglądu zwykłej ścianie. Napisy tak wykonane stosuje się jako alternatywę na zwykłe obrazy czy ścienne naklejki. Można je wykonać na wiele różnych sposobów i udekorować farbą lub materiałem. Wiele firm oferuje swoim klientom tworzenie konkretnych napisów ze styroduru, które potem w bardzo łatwy sposób montuje się na ścianie. Jest to szczególnie ciekawe rozwiązanie do nowoczesnych salonów, sypialni czy pokoi dziecięcych. Stosuje się je również jako oznaczenie sklepu – logo firmy lub jej nazwę wykonane ze styroduru zawiesza się nad wejściem, nad kasą lub dekoruje się nią witrynę. Dzięki swojej mniejszej nasiąkliwości i wysokiej twardości jest idealny do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Ładnie wykonany napis z tego materiału stanowić może dobrą reklamę lub ciekawe wykończenie niejednego wnętrza.

Materiał taki, jak styrodur może mieć wiele zastosowań – na szeroką skalę w budownictwie, jednak coraz częściej również w dekorowaniu wnętrz pomieszczeń domowych i sklepów. Solidnie i elegancko wykonany napis, zgodny z zamówieniem klienta może stanowić świetną pamiątkę lub prezent na różne okazje. Jest do ciekawy trend, który podbija serca wielu ludzi.

Tanie noclegi nad samym morzem we Władysławowie<< >>Sposób na rehabilitację