Łatwy prezent na dzień ojca

Pracuję jako nauczycielka nauczenia początkowego w szkole w klasach od pierwszych do trzecich. Bardzo lubię swoją pracę i nie wyobrażam sobie innej pracy niż właśnie praca z dziećmi. Na pewno moje zajęcie daje mi dużo satysfakcji. W związku ze zbliżającymi się obchodami dnia dziecka co roku przygotowywaliśmy coś specjalnego dla naszych maluchów.

Każdy wie jaki powinien być prezent na dzień ojca

prezent na dzień ojcaW zeszłym roku nawet zabraliśmy je na wycieczkę do kina na jakiś najnowszy film animowany. W tym roku postanowiliśmy kupić każdemu prezent na dzień dziecka. W końcu dla maluchów to taki prezent na imieniny. Musieliśmy zatem się postarać i kupić im coś specjalnego. Nie było to jednak proste. Każdy z nas wie jaki powinien być prezent na dzień matki czy prezent na dzień ojca. Jednak co kupić takim maluchom których się nie zna? Dla swojego dziecka często trudno jest dostosować jakiś prezent, w tu mówimy o grupie trzydziestu dzieci z których każdy ma inne gusta. Czekało nas dużo pracy. Zaczęliśmy wspólnie z innymi nauczycielkami przeglądać różne strony internetowe, żeby wybrać coś najlepszego. Każda z nas miała przygotować swoje propozycje a z nich wszystkich mieliśmy wybrać najlepsze. Ja wymyśliłam, ze możemy im kupić maskotki, ale Monika powiedziała, ze chłopcom mogą się one nie spodobać.

Z drugiej strony samochodziki to nie dla dziewczynek. Ostatecznie stwierdziłyśmy, ze najlepiej będzie dać wszystkim koszyczek słodyczy. To było świetne rozwiązanie., wszystkie maluchy kochają słodycze. Poszło mi lepiej niż prezent na dzień dziadka lub prezent na dzień babci. Byłam bardzo zadowolona z naszego pomysłu, a i dzieci się cieszyły, z takich słodkości.

Doskonałej klasy wyroby hutnicze<< >>Transport hds a wypadek samochodowy