Które miejsca najczęściej odwiedzają studenci psychologii?

Pamiętam siebie, jak dziś, gdy zmieniałam studia. Uważam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Dzięki niej, tak sądzę, jestem teraz w miejscu, które bardzo mnie zadowala. Mam narzeczonego, własne mieszkanie, pracę i satysfakcję z życia. Posunięcie było ryzykowne, gdy mówiłam rodzicom, że chcę się przenieść do Torunia.

Toruń: najlepszy klub nocny to … ?

często odwiedzane kluby nocne w toruniuNie wiedzieli, skąd pomysł zmiany. Sądzili, że dzieje się ze mną coś złego, bo mama kiedyś zobaczyła, jak szukam w Internecie często odwiedzane kluby nocne w toruniu. Nie zdążyłam jej wytłumaczyć w tamtej chwili, że planuję napisać swoją pracę dyplomową na temat charakterystycznych zachowań młodych ludzi w klubach nocnych. Nie powiem, bym nie chodziła tam też „prywatnie”. Uwielbiam nocne życie i miałam zamiar również do takich klubów zajrzeć w Toruniu, ale chciałam się przenieść ze względu na swojego chłopaka, który studiował psychologię, oraz na sposób kształcenia uczelni. Musiałam wytłumaczyć mamie, że klub nocny to żadne zło. Miejsce, gdzie młodzi ludzie się spotykają, bo mają jeszcze siły na zarwane nocki. Powiedziałam, że możemy znaleźć taki najpopularniejszy klub i zabiorę ją w takie miejsce. Wtedy roześmiała się, powiedziała, że mi ufa i pomoże mi w przenosinach. Przez następne dwa lata odwiedzałam nocne kluby, jednak obrobiłam pracę, zdobyłam kolejne dyplomy, zaręczyłam się z moim chłopakiem i nic złego się nie wydarzyło. Moja mama chyba zrozumiała, że chodzi o to co się ma w głowie, a nie jak spędza się czas w nocy. Bawią się również ludzie odpowiedzialni.

Najgorzej jest osądzić człowieka po pozorach i żyć stereotypami. Myślę, że mądrość życiowa na tym właśnie polega, że człowiek się tego wyzbywa. Gdy widzi kobietę z tatuażem nie ocenia jej, nie szufladkuje. Tego uczy mnie psychologia. Ważne jest wnętrze i to co się sobą reprezentuje, ale nie wyglądem, lecz czynami.

Jak uratować nasz związek?<< >>Jak szybko i tanie wynająć auto dostawcze?