Koszulka z motywem KOKA

Odkąd tylko pamiętam, mam poważne problemy z kupowaniem prezentów dla moich bliskich. Jest to dziwne, ponieważ mam z nimi bardzo dobry kontakt, wiem czym się interesują i co lubią… Aczkolwiek kiedy przychodzi do kupna prezentu, zawsze myślę, że wszystko co mogłabym kupić – już posiadają. Inaczej jednak było tym razem, kiedy przyszło mi kupić prezent dla swojego brata. 

Koszulka to świetny pomysł na prezent

Koszulka KOKAMój brat to prawdziwy fant streetwear’u. Jeśli ktoś chciałby zdefiniować ten termin, pokazałabym mu zdjęcie swojego brata i uzyskałby on odpowiedź na swoje pytanie. Dlatego też wiedziałam, że fajnie byłoby kupić mu jakieś ubranie pasujące do jego stylu. W końcu, przechadzając się po mieście, przed moimi oczyma w pewnej wystawie znalazła się Koszulka KOKA. Od razu wparowałam do tego sklepu i spytałam miłą ekspedientkę, czy jest może rozmiar odpowiedni dla mojego brata. Kiedy uzyskałam pozytywną odpowiedź, moją reakcją był szeroki uśmiech, który zawitał na mojej twarzy. Od razu poprosiłam o zapakowanie koszulki na prezent. Kiedy wreszcie przyszedł tak długo wyczekiwany dzień urodzin, z dumą złożyłam braciszkowi życzenia i wręczyłam mu pięknie zapakowaną koszulkę. Widziałam w jego oczach błysk zaskoczenia. Nie spodziewał się on bowiem, że będę w stanie wpaść na tak świetny pomysł. Dziękował mi za niego przez najbliższy tydzień. Dla mnie jednak najważniejsze było to, że sama byłam w stanie sprawić mu radość swoim pomysłem, co dotychczas mi się nie zdarzało. 

Dzisiaj, z wielkim uśmiechem wspominam dzień urodzin mojego brata. Był to bowiem dzień, w którym sprawiłam mu dużo radości, ofiarowując mu jego ulubioną koszulkę KOKA. I mnie udzieliło się jego szczęście, ponieważ poczułam, że jestem w stanie wymyślić podarek, z którego moi bliscy będą bardzo zadowoleni. 

Dobre wspomnienia o kominku kaflowym<< >>Idealna lampa do robienia hybryd