Koktajl białkowy Herbalife formuła 1

Intensywne treningi i ćwiczenia fizyczne powodują, że na diecie odczuwamy wzmożony głód. Aby zapobiec podjadaniu między posiłkami, warto stosować sprawdzony koktajl białkowy, nazywany formułą 1. To produkt od Herbalife, czyli firmy zajmującej się typowo dietetycznym pożywieniem. Koktajle o dobrym smaku i specjalnie opracowanej formule, zapewniają optymalny dopływ energii i sprawiają, że po treningu nie doskwiera nam głód i pragnienie.

Napoje o wzbogaconej formule do picia po treningu

herbalife formuła 1Po treningu siłowym albo aerobowym, organizm domaga się kalorii. Jeśli nie chcemy przytyć i wytrwać na diecie, należy korzystać ze specjalnych produktów odżywczych. Koktajl białkowy Herbalife formuła 1 posiada unikatowy skład. Znajdziemy z w nim przede wszystkim białka, które pomagają w utrzymaniu kondycji fizycznej i wysokiej wydolności organizmu. Ten napój ma wyjątkowo dobrze skomponowaną formułę odżywczą. Jest polecany dla wegan, gdyż nie bazuje na produktach pochodzenia zwierzęcego. Najlepiej spożywać koktajl od Herbalife po treningu. Dostarczy cennych witamin i mikroelementów. Ma ich w swoim składzie aż 25. Do tego jest cennym źródłem błonnika pokarmowego. Zawartość błonnika reguluje prace jelit i tym samym wspomaga odchudzanie. Przyspiesza spalanie kalorii i wzmacnia metabolizm. Z formułą 1 mamy gwarancję pysznego napoju dostępnego w różnych wersjach smakowych. Najpopularniejsze to wanilia i kombinacje owocowe, np. truskawkowe.  

Osoby na diecie szybciej osiągną planowane efekty, gdy włączą do codziennego jadłospisu formułę 1 od Herbalife. To odżywczy koktajl witaminowy z dużą zawartością białka i błonnika pokarmowego. Wspomaga pracę jelit, podkręca metabolizm i sprawia, że szybciej spalamy kalorie. Do tego likwiduje uczucie głodu i chęć podjadania między posiłkami.

Odpowiednia podłoga w siłowni<< >>Rzeczowe szkolenie BHP prowadzone przez wrocławskich specjalistów