Klocki lego friends jako pomysł na prezent

Zawsze kiedy musiałam kupować prezent mojej siostrzenicy to miałam z tym problem. Sama nie mam dzieci, nikt z rodziny też nie ma takich maluchów, więc nie wiedziałam, czym takie dzieci się teraz bawią.

Dlaczego Lego to świetny prezent?

Klocki LegoCzy nadal lubią ubierać swoje lalki i śpią z pluszowymi misiami? Czy może wolą teraz grać w gry komputerowe i poruszają się sprawnie po przestrzeni wirtualnej? Kiedy Małgosia była jeszcze mała to było mi łatwiej, bo mogłam kupować śpioszki, buciki, czy nowe smoczki, ale teraz gdy już trochę podrosła i chodzi do przedszkola to trzeba się bardziej postarać. W tym roku mała miała piąte urodziny, więc chciałam dać jej coś, co sprawi jej przyjemność. Czytałam, ze są teraz specjalne klocki lego dla dziewczynek, więc coś takiego by mi pasowało. Małgosia lubi budować nowe rzeczy, o ile jest to pałac dla jej księżniczek, albo zagroda dla pluszowych zwierzaczków. Zatem klocki lego ninjago nie wchodziły w grę, jednak nie chciałam kupować jej samych figurek do zabawy. W sklepie widziałam także inne zabawki lego, takie jak klocki lego technic, ale tamte pojazdy też były mało dziewczęce. Gdyby to była budowa karocy, albo psiego zaprzęgu to do razu bym się rzuciła na to, ale na koparki i samoloty raczej nie. Poszłam więc do sklepu z zabawkami, żeby zobaczyć co mają w ofercie. Wtedy natknęłam się na klocki lego friends. To było coś dla Małgosi! Na początku mogła sobie zbudować mały placyk zabaw, podwórko dla króliczków, czy kawałek plaży, a potem miała kilka figurek do zabawy, więc mogła bawić się także z koleżankami, czy z moja siostrą i ze mną.

Od razu sięgnęłam po opakowanie klocków i ruszyłam do kasy. Potem jeszcze zahaczyłam o miejsce do pakowania prezentów i gotowe. Mogłam ruszać na urodziny. Na szczęście mój prezent się spodobał, a Małgosia od razu zaczęła się nim bawić i prosić o kolejne zestawy dla niej.

Kim jest trener osobisty?<< >>Najlepsze izolacje przeciwwodne