Katalog z granitowymi nagrobkami

Kiedy zakładałem własną firmę to nie miałem zbyt wielu klientów. Właściwie wykonywałem zamówienia dla znajomych, którzy też podsyłali do mnie jakichś klientów. Zanim firma mi się rozkręciła to trochę czasu minęło, ale warto było czekać, bo osiągnąłem sukces.

Wykonanie katalogu z granitowymi nagrobkami

granitowe nagrobki - ToruńZdecydowałem, że sam będę pozyskiwał klientów i to był dobry krok, ponieważ właśnie dzięki temu firma ruszyła do przodu. Najwięcej zamówień miałem na katalogi, które oferowałem w niskich cenach i dobrej jakości. Mój znajomy podesłał mi raz swojego przyjaciela, który miał własny zakład kamieniarski od niedawna. Potrzebował katalogu miałem go dla niego wykonać. Miały w nim znaleźć się wszystkie granitowe nagrobki – Toruń, które posiadał w ofercie. O nagrobkach nie miałem zielonego pojęcia a od klienta otrzymałem tylko zdjęcia. Zadzwoniłem więc do niego prosząc o spotkanie, ponieważ bez szczegółowych informacji nie byłbym w stanie wykonać tego zamówienia. Spotkanie z klientem było bardzo udane. Dowiedziałem się wszystkiego o nagrobkach wykonywanych z granitu. Klient nawet powiedział mi skąd pozyskuje materiały i jakich maszyn używa. Wszystkie informacje, które mi przekazał były wystarczające i na ich podstawie mogłem zabrać się do tworzenia katalogu. Wprowadziłem wszystkie nagrobki z granitu, które oferował klient i miałem świadomość, że z taką ofertą to na pewno podbije rynek. Oferował mnóstwo interesujących rozwiązań w bardzo korzystnych wariantach cenowych. Katalog wykonałem dość szybko.

Klient z katalogu był bardzo zadowolony. Jakość zdjęć i profesjonalne informacje, które w nim zawarłem zrobiły na nim ogromne wrażenie. Dzięki temu skierował do mnie ten klient swoich znajomych i miałem jeszcze więcej zleceń w danym miesiącu.

Zamów pocięcie sklejki przy zastosowaniu lasera<< >>Nałożyłam powłokę ceramiczną na auto