Kabiny na podczerwień dla każdego

Co jakiś czas w gabinetach odnowy biologicznej pojawiają się nowości, które od razu zachwycają klientki. Chcą one skorzystać z nowych maseczek przeciwzmarszczkowych, zabiegów ujędrniających, czy też z egzotycznych, relaksujących masaży.

Kabiny na podczerwień to usługa dla każdego

kabina na podczerwieńJednak często pojawiają się takie rzeczy, które mimo swoich niewątpliwych zalet nie są jeszcze tak rozpowszechnione. Są to an przykład kabiny na podczerwień. Jest to rodzaj pomieszczenia podobnego do sauny, tyle że ciepło które nad rozgrzewa nie pochodzi z podgrzewanej wody, czy węgielków, ale z promieniowania podczerwonego. Dzięki temu nie panuje tam taka wilgoć, jak ta jeśli chodzi o sauny. To na pewno o wiele lepsze rozwiązanie. Wiele osób nie chce korzystać z sauny, ponieważ jest tam dla nich zbyt gorąco i zbyt duszno, ciężko się tam oddycha. Kabiny infrared są inne. Tam panuje nieco niższa temperatura niż w saunie, poza tym nie ma tam wilgoci, wszystko jest suche. Nawet osoby z chorobami serca mogą stosować takie kabiny na podczerwień, co tylko zaświadcza o tym, jakie są bezpieczne. Do tego kabiny infrared posiadają szereg innych zalet. Ciepło jest bardziej skoncentrowane, nie jest nam tak gorąco, mimo iż nasze mięśnie się rozgrzewają. Czujemy się po takiej wizycie wypoczęci i zrelaksowani, a nie zmęczeni, jak to często bywa po pobycie w saunie.

Do tego kabiny mają mniej przeciwwskazań do stosowania niż sauny, więc praktycznie każdy może skorzystać z ich dobroczynnych właściwości. Na pewno powinnyśmy się zapoznać z taką świetną ofertą.

Transport hds a wypadek samochodowy<< >>Rewelacyjne szybkozłączki pneumatyczne