Jak zaprojektować swoją własną bluzę?

Odkąd istnieje możliwość zamówienia koszulki lub bluzy z własnym nadrukiem w internecie, ludzie bardzo chętnie zaczęli korzystać z usług tego typu online sklepów. Ja niestety o ich istnieniu dowiedziałam się nieco późno, niemniej sklepy te niejednokrotnie pozwoliły mi zaoszczędzić wiele pieniędzy.

Świetna jakość bluz z nadrukami

bluza z nadrukiem - cenaJedni kolekcjonują plakaty ulubionych zespołów, inni płyty, a ja bluzy. Niemalże na każdym koncercie ulubionych zespołów starałam się kupować na stoisku ze stuffem bluzę z danej trasy koncertowej. Niemalże, albowiem nie zawsze było mnie na nie stać. Przez wzgląd na to, że są to zespoły zagraniczne oraz bardzo popularne, często ceny tych bluz były naprawdę niesamowicie kosmiczne. Nieraz musiałam odkładać do skarbonki, abym mogła sobie pozwolić na tego typu pamiątkę. Pewnego dnia jednak, mój brat pokazał mi świetną stronę na której można było zaprojektować swój nadruk na ubraniu. W ofercie była zarówno koszulka, jak i bluza z nadrukiem – cena natomiast wprawiła mnie w prawdziwe osłupienie. Nawet nałożenie własnej grafiki na całą bluzę, kosztowało nieporównywalnie mniej od zakupu oryginalnej bluzy na koncercie. Przyznam że nie wszystkie koncertowe bluzy naprawdę mi się podobały, a ponadto lubię rysować, zatem postanowiłam że samodzielnie zaprojektuję swój nadruk oraz zamówię z nim bluzę. Wolnym wieczorem, chwyciłam za tablet i pióro i narysowałam podobizny członków ukochanego zespołu w wersji mangowej, a następnie zgodnie z zaleceniem sklepu umieściłam własną grafikę na bluzie w taki sposób, aby prezentowała się optymalnie i zamówiłam.

Kiedy bluza dotarła do mnie po paru dniach byłam wniebowzięta. Mój nadruk wyglądał tak rewelacyjnie, że aż poczułam się z siebie dumna. Kiedy pokazałam bluzę koleżance która także jest fanką tego zespołu, od razu zaczęła się pytać gdzie taką świetną bluzę zakupiłam. Od tego momentu przestałam kupować na koncertach, a zaczęłam zamawiać takie bluzy i zaoszczędziłam naprawdę mnóstwo pieniędzy. 

Na czym polega ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji?<< >>Napoje izotoniczne źródłem energii