Jak tanie domki letniskowe odmieniły moje życie

Od urodzenia mieszkałem na wsi. Tam wraz z rodziną wiedliśmy spokojne, pozbawione wielkich problemów życie. Od zawsze kochałem morze, nie miałem pieniędzy, żeby pozwalać sobie na podróże zagraniczne, dlatego zaoszczędzone grosze składałem i chociaż na jeden dzień, kiedy nie było tyle pracy w domu jechałem w „podróż” nad morze.

Marzenie spełnia się przez tanie domki letniskowe

tanie domki letniskoweWsiadałem do pociągu w nocy i o świcie spacerowałem już brzegiem piaszczystej plaży. Lubiłem tam wracać, szczególnie Sarbinowo i Mielno stanowiło to dla mnie pewnego rodzaju katharsis. Pewnego lata kilka dni spędziłem wynajmując tanie domki letniskowe w sarbinowie. Był to przełom w moim życiu. W mojej głowie zrodził się pomysł na biznes – domki letniskowe nad morzem – to miał być strzał w dziesiątkę. Bałem się strasznie, ale przecież kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! Zaoszczędzone pieniądze jednak nie wystarczyłyby nawet na kupienie kawałka ziemi. Mój ojciec otrzymał właśnie wtedy list, w którym napisane było czarno na białym, że nasza ciotka, która po wojnie wyemigrowała do Francji, przypomniała sobie o naszej rodzinie, a w szczególności o mnie jako o młodym człowieku wkraczającym w dorosłe życie. Postanowiła przeznaczyć nam sporą sumę pieniędzy, więc upragnione domki przestawały być tylko marzeniami. Podarunek od cioteczki sprawił, że jeszcze bardziej zapałałem miłością do morza i to właśnie Mielno miało być odtąd moim szczególnym miejscem na ziemi. Pozwolił mi także na zakup mieszkania, gruntów rolnych i rozkręcenie interesu. Zorganizowałem jak się teraz okazuje niezły biznes – domki letniskowe nad morzem „Bryza”.

Nie narzekam na zainteresowanie letników, którzy czasami tak jak ja kiedyś, z miłości do morza rezerwują u mnie miejsce tylko po to, by ujrzeć wschód słońca, poczuć powiew morskiej bryzy i właśnie tu oderwać się od problemów codziennego dnia. Utarg z sezonu letniego pozwala na przeżycie na niezłym poziomie pozostałej części roku. Domki letniskowe nad morzem to dobry pomysł na biznes, szczególnie jeśli robi się to, co się kocha.

Zagraniczne obozy językowe coraz bardziej popularne<< >>Doskonałe pojemniki plastikowe na żywność