Inspektor powłok malarskich a nowa firma

Firma, w której pracuję szybko się rozwija. Otwieramy drugą siedzibę w Gdańsku. Muszę poszukać pracowników. Przede mną duża rekrutacja. Chyba najważniejsza w życiu zawodowym. Poszukuję pracowników, którzy będą wykonywać malowanie antykorozyjne. To dla firmy bardzo ważna czynność.

Inspektor powłok malarskich zostanie oddelegowany

Inspektor powłok malarskichMalowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych daje nam gwarancję, ze nasze konstrukcje będą trwałe. Klienci doceniają wysoką jakość naszych materiałów inie zamierzamy tego zmieniać. Nasze konstrukcje stalowe cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Nasze materiały wykorzystywane są przy budowie domów, bloków, mieszkań mostów. Muszą być prawidłowo wykonane i zabezpieczone. Szukamy z ludzi z doświadczeniem ale oferujemy także szkolenia. Zależy nam na pracownikach, którzy są zmotywowani i będę się chętnie uczyć. W naszej siedzibie w Warszawie mamy już ekipę pracowników, którzy swoje obowiązki wykonują od lat. Inspektor powłok malarskich zostanie oddelegowany do Gdańska na czas wprowadzenia osób do firmy. Będzie przekazywał im jak należy wykonywać obowiązki. Zanim w Gdańsku znajdę odpowiedniego inspektora to pan Mirek będzie odpowiedzialny na przekazywanie swojej wiedzy. Zabezpieczenia konstrukcji stalowych to ważne czynności, które pan Mirek musi prawidłowo przekazać nowym pracownikom. Inspekcja techniczna powłok malarskich to ważny dział i musimy zatrudnić odpowiednie osoby. Budynek już jest ukończony. W gazetach lokalnych pojawiło się ogłoszenie. Jadę z panem Mirkiem na miesiąc do Gdańska.

Mam nadzieję, że w tym czasie uda nam się skompletować pracowników, którzy będą dobrze wykonywać wszystkie czynności. Dostałam wiele zgłoszeń. Na rozmowy przychodzą ludzie, którzy są dobrze wykwalifikowanie i gotowi do pełnienia obowiązków.

Więcej w temacie można znaleźć na: http://www.blueflamesteel.com

Drewno plus dom to jest to czyli domy kanadyjskie<< >>Hotele przygotowane na długie weekendy z programami hotelowymi