Halogenowe źródła światła towarzyszą nam podczas targów

Przygotowując targowe stoisko dla firmy należy uwzględnić mnóstwo czynników, które przekładają się w ostatecznym rozrachunku na sukces lub porażkę wystawcy. W związku z tym przygotowania do imprez targowych startują kilka miesięcy przed samym wydarzeniem. Często powtarza się schemat, w którym zaraz po ukończonych targach wystawcy rezerwują miejsce w kolejnej edycji.

Od lat stosujemy oprawy 30-sto watowe

halogen led 30wPrzygotowując targi dla firmy nauczyłem się jednego.Szczególnie ważną kwestią jest oświetlenie powierzchni wystawienniczej. Jak się okazuje ma to bardzo duży wpływ na odbiór ekspozycji przez klienta docelowego. Niedoświetlone obiekty z reguły są postrzegane jako mniej atrakcyjne przez klienta końcowego. Podobnie sytuacja wygląda z prześwietlonymi obiektami. W przypadku, gdy na ekspozycję pada za dużo światła całość staje się nieczytelna. Metodą prób i błędów udało mi się określić optymalne źródło światła, którym jest halogen led 30w. Kilka takich halogenów na stoisku targowym potrafi zdziałać cuda. Odpowiednio ułożone oświetlają one całą powierzchnię wystawy, która jest odpowiednio zaprezentowana szerokiej publiczności. Z drugiej strony halogeny led 30w są bardzo oszczędnym źródłem światła, które pobiera małą moc. Wpływa to na ekologiczność całego rozwiązania. Dzięki temu podczas projektowania stoiska możemy dobrać mniejszą moc przyłącza elektrycznego. Wpływa to na obniżenie sumarycznych kosztów wystawy.

Obecnie na każdych targach stosujemy te same źródła światła, wychodząc z założenia, że najlepiej zastosować sprawdzone rozwiązanie. W takim przypadku unikamy możliwości popełnienia błędu, który może okazać się nie do naprawienia w trakcie imprezy targowej. W naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem okazały się halogeny led 30w.

Organizacja wycieczek dla firm<< >>Drzwi ze szkła