Gdzie znajdziemy wakepark?

Jakiś czas temu postanowiłam uprawiać sport. Zależało mi trochę na lepszej kondycji oraz samopoczuciu. Oczywiście dla mnie wysiłek fizyczny był w czymś rodzaju relaksu, a po nim czułam się jak najbardziej spełniona.

Wakepark w Koszalinie był zupełnie nowy

wakeparkWszystko zaczęło się od tego, że dostałam rolki na urodziny od rodzeństwa. Zawsze o takich marzyłam i chciałam je wykorzystać w te wakacje. W moim mieście niestety było mało miejsc, gdzie można byłoby pojeździć w dobrych warunkach. Tak naprawdę parkour w Polsce był mało znany i nikt jeszcze w to nie inwestował. Jednak postanowiłam się nie poddawać i zaczęłam jeździć po okolicznych chodnikach. Po prostu nie było miejsca. Pewnego dnia gdy zastanawiałam się gdzie na rolki można byłoby się udać przyjechał do mnie kuzyn. On jest co roku na wakacjach i zaproponował mi wspaniałą rozrywkę, ponieważ w okolicznym Koszalinie otworzono zupełnie nowy wakepark koszalin. Byłam zachwycona, ponieważ w końcu mogłam wykorzystać gdzieś swój zupełnie nowy sprzęt i sprawdzić jego możliwości. Wcześniej moim ulubionym zajęciem była okoliczna wspinaczka jednak w ostatnim czasie została po prostu zlikwidowana i zrównana z ziemią. Ostatecznie nasza zabawa była bardzo intensywna. Ja tak naprawdę dopiero uczyłam się jeździć na rolkach, a mój kuzyn pokazywał mnie jak to poprawnie wykonywać. Wcześniej jeździłam na łyżwach ale zawsze jeżeli chodziło o sporty to nauka szła mi bardzo opornie i wracałam do domu z posiniaczonymi nogami.

Nie było innego wyjścia, a ja byłam bardzo ambitna i chciałam jak najszybciej nauczyć się nowych rzeczy. Był to dla mnie pewnego rodzaju priorytet i angażowałam się w różnego rodzaju sporty.

Jak zaplanować sesję ślubną?<< >>Kalendarze ścienne na zamówienie jako pomysł na biznes