Fotografia jako hobby

Każdy z nas ma różne hobby. Jedni lubią jeździć konno, inni dziergać na drutach a jeszcze inni siadają na fotelu i dają się porwać jakiejś fantastycznej książce. Inni malują rysują, bywają tacy co też gotują. Ja z kolei kocham i lubię fotografie.

Miłośniczka odbitek zdjęć

Odbitki zdjęćUwiebiam fotografie a odbitki zdjęć które robie to dla mnie niesamowite wspomnienia. Często wyjeżdżając do jakiegoś miasta czy w jakieś inne piękne niesamowite miejsce zawsze znajde coś co nadaje się do fotografowania. Tworze wtedy z takich miejsc i wyjazdów albumy ze zdjęciami, które są niesamowitym powrotem do wspomnień, do miejsc w których była, sytuacji w jakich się znalazłam, smaków jakie mi wtedy towarzyszyły. Każdego dnia przewracam strony i wracam do tych chwil. Zawsze gdy mam możliwości, siły i energie wychodze z aparatem i idę prosto przed siebie podążając szlakiem ciekawych zabytków, ładnych miejskich murali. Ide i fotografuję to co rzuci się w oczy a czasami przykuje uwagę swoją niecodziennością. Moje hobby zrodziło się samo. Nigdy nie lubiłam bywać na zdjęciach natomiast lubiłam je robić. Dlatego zaopatrzyłam się w lepszy aparat fotograficzny i zajęłam się tym to potrafię robić. Jestem amatorką ale buduję tym swoją własną historie, swoją własną przygodę. Odbitki moich zdjęć są tego dowodem, że warto poświęcić na to trochę czasu. Do albumu można zajrzeć zawsze kiedy tylko jesteśmy w domu i mamy na to ochotę i nie potrzebujemy do tego specjalnego zasilania 

 Robienie zdjęć jest zajęciem, które lubię robić. Posiadam specjalny album, w którym przechowuje swoje odbitki zdjęć, dzięki temu w każdej chwili mogę usiąść i powspominać oraz pokazać coś swoim znajomym. Promuję również swoje miasto, szukając i fotografując miejsca warte zwiedzenia lub odwiedzenia.

Co kupić mężczyźnie w prezencie?<< >>Coraz mniej jest betonowych ławek parkowych