Fotobudka na urodziny

Moje osiemnaste urodziny były naprawdę wspaniałe. Planowałam je od kilku miesięcy, bo chciałam żeby były dopracowane w każdym stopniu. Bardzo lubię dobrze się bawić i chciałam zrobić taką imprezę, którą będę długo wspominać i będzie najlepszą osiemnastką na jakiej byłam. I tak właśnie było i o dziwo bardzo duży wkład mieli w to moi rodzice, którzy zrobili mi prawdziwą niespodziankę.

Nie spodziewałam się, że rodzice wynajmą fotobudkę

fotobudka na urodziny w bielskuRodzice wyznaczyli ma budżet na imprezę, którego nie mogłam przekroczyć ale dali mi wolną rękę w wyborze sali, muzyki i innych rzeczy tego typu. Bardzo interesuje mnie różnego rodzaju diy, a więc część dekoracji na imprezę zrobiłam sama. Sprawiło mi to niesamowicie dużo frajdy. Sala wyglądała super, bo dokładnie tak jak chciałam, a nie wydałam na wystrój za dużo pieniędzy. Oprócz wynajętego dj’a i krótkiego pokazu sztucznych ogni nie miałam żadnych rozrywek na osiemnastkę ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Tymczasem, rodzice zrobili mi niespodziankę i wynajęli na przyjęcie fotobudkę. Nawet nie wiedziałam, że fotobudka na urodziny w Bielsku jest w ogóle możliwa do zrealizowania. Byłam naprawdę zaskoczona ale jednocześnie szczęśliwa, bo sama bym nie wpadła na taki pomysł. A dzięki temu poziom imprezy znacznie wzrósł i moi goście bawili się jeszcze lepiej niżby mogli. Samej strasznie podobało mi się robienie zdjęć ze znajomymi i rodziną przy użyciu różnych gadżetów i drukowanie ich na miejscu.

Moja osiemnastka była naprawdę niezapomnianym wydarzeniem. I to wszystko dzięki mojej ciężkiej pracy i moim rodzicom. Kiedy zobaczyłam, że wynajęli mi fotobudkę na imprezę to byłam pewna, że to ich prezent dla mnie. Jednakże, oni kupili mi jeszcze moje wymarzone już od dwóch czy nawet trzech lat buty od jednego ze znanych projektantów. Nie mogłam w to uwierzyć!

Najlepszy w mieście kurs makijażu<< >>Wynajęty namiot weselny to super pomysł