Fotelik samochodowy Recaro

Każdy rodzic kompletując wyprawkę dla dziecka, kupuje przede wszystkim wózek, łóżeczko i fotelik samochodowy. Pierwszy model fotelika wystarcza na ogół do momentu, aż maluch zacznie stabilnie siedzieć, a potem trzeba kupić kolejny.

Budowa fotelika samochodowego Recaro

foteliki recaroProdukty firmy Recaro charakteryzują się łatwą obsługą, komfortem i bezpieczeństwem. Dostępne modele są przeznaczone dla dzieci od urodzenia do dwunastu lat. Pierwszy model jest w formie półokrągłej i przewozimy w nim dziecko półleżące. Kolejny model może wystarczyć naszemu dziecku już do końca obowiązku posiadania fotelika, pod warunkiem, że posiada odpowiednie wkłady i regulację. Foteliki Recaro są wykonane z odpornych na uszkodzenia elementów. Wnętrze fotelika jest wyścielone specjalną pianką dopasowującą się do kształtu ciała i amortyzującej wszelkie wstrząsy i uderzenie. Foteliki dla starszych dzieci posiadają dusze oparcia głowy i boków w celu lepszego zabezpieczenia przed urazami w wyniku ewentualnego wypadku. Zagłówek jest regulowany w pozycji góra – dół, a boki są rozsuwane, aby lepiej się dopasować do wielkości ciała dziecka. Fotelik ma wzmocnione oparcie, które zostało wyprofilowane w taki sposób, aby plecy dziecka były odpowiednio podparte. Fotelik Recaro po złożeniu zajmuje tyle miejsca, co nieduża walizka, która dodatkowo posiada praktyczny uchwyt do przenoszenia. Jeżeli akurat nie będziemy go używać, to możemy fotelik schować do bagażnika. Innowacją jest system cyrkulacji powietrza, zamontowany w oparciu i siedzisku.

Fotelik najlepiej kupować oddzielnie od wózka, gdyż te dostępne w kompletach, nie zawsze są wysokiej jakości. Im lepszy będziemy mieli fotelik, tym bezpieczniejsze będzie nasze dziecko. Firma Recaro od lat jest ceniona za doskonałe jakościowo foteliki.

Bielizna dla kobiet w ciąży<< >>Turystyczny Trans 2.0