Duże kule śnieżne dla pracowników

Co roku przed świętami Bożego Narodzenia musiałam wymyślić prezenty dla pracowników. Właściwie, to za każdym razem dostawali wszyscy to samo. Były to kalendarze książkowe oraz różnego rodzaju gadżety reklamowe. W tym roku jednak zdecydowałam się na duże zmiany.

Kule śnieżne z pozytywką zakupione w hurtowni

duża kula śnieżna z pozytywkąKalendarze i tak zamówiłam, ponieważ każdy z nich korzystał. Zamiast gadżetów zdecydowałam się wybrać dla każdego coś innego. W jednej z hurtowni internetowej wpadła mi w oko śliczna duża kula śnieżna z pozytywką, która nie była droga. W firmie pracowało sto osób i byłam przekonana, że prezes da mi pieniądze na zakup takich kul. Był to idealny prezent, który każdy mógł postawić na szafce czy nawet biurku w pracy. Symbolizował on święta a o to przecież chodziło. Kiedy przedstawiłam prezesowi swój pomysł, to był zadowolony, że w tym roku pracownicy dostaną coś tak oryginalnego. Ta duża kula śnieżna tak mu się podobała, że poprosił, żebym i dla niego jedną kupiła. Zakupy w hurtowni internetowej zrobiłam od razu, ponieważ musiałam mieć pewność, że dostępnych będzie ponad sto kul śnieżnych. Ludzie dość chętnie je kupowali i dlatego nie zamierzałam z zakupem czekać na ostatnią chwilę. Sprzedawca wysyłał kule śnieżne w kartonikach, które były ozdobione w świąteczne wzory. Dzięki temu nie musiałam kupować torebek prezentowych i udało mi się na tym zaoszczędzić. Zapłaciłam za kule śnieżne przelewem z konta firmowego i zleciłam dostawę kurierem do miejsca pracy.

Kule śnieżne w rzeczywistości prezentowały się jeszcze ładniej niż na zdjęciu. Byłam zadowolona z zakupów w tej hurtowni. Pracownicy byli zaskoczeni, że dostali inne prezenty i widziałam, że bardzo im się spodobały. Prezes swoją kulę zabrał do domu, bo tak mu się podobała.

Naprawa układu wspomagania w Range Rover<< >>Basen sposobem na wypoczynek