Dostarczam urządzenia do drukarni cyfrowej

Nasza hurtownia oferuje specjalistyczne maszyny i urządzenia dla przedsiębiorstw i nie prowadzimy sprzedaży dla osób indywidualnych. Jest to jedna z niewielu hurtowni we Wrocławiu, która oferuje dosłownie wszystko.

Drukarnia cyfrowa i niezbędne sprzęty

drukarnia cyfrowa Ja przypadkiem zahaczyłem się w tej hurtowni, ponieważ raz zastępowałem jakiegoś pracownika. Okazało się, że świetnie się spisałem i zaoferowali mi pracę na stałe. Jestem tam już zatrudniony od ponad roku i chwalę sobie tę pracę. Na stałe współpracuje z nami największa drukarnia cyfrowa z Wrocławia i dość często zamawiają u nas niezbędne urządzenia. Ta promowana drukarnia cyfrowa z Wrocławia ma również swoją filię w innym mieście, ale tamtego punktu nie obsługujemy. Głównie to ja dostarczam drukarki do tej firmy i tak naprawdę to już wszyscy tam mnie znają. Niedawno zamówili u nas tonery, ponieważ nie działał im druk, dlatego musiałem tam pojechać. Na miejscu nie było szefa i nie miał mi kto podpisać odbioru. Zdecydowałem, że poczekam na miejscu aż wróci, bo bez potwierdzenia nie miałem po co wracać. Przy okazji zobaczyłem jak powstaje druk cyfrowy a sekretarka zrobiła mi bardzo dobrą kawę. Szef pojawił się po trzydziestu minutach i od razu podpisał mi wszystkie dokumenty. Zapytał czy jest możliwość, żeby jego druga drukarnia cyfrowa spoza Wrocławia również się u nas zaopatrywała. Zaznaczyłem, że nie ma problemu, ale dostawę poza Wrocław będą musieli zorganizować we własnym zakresie. Tam co tydzień ktoś jedzie, żeby sprawdzić jak funkcjonuje drukarnia to dla nich nie będzie problem.

W tej sytuacji potwierdziłem, że mogą dzwonić do naszego działu handlowego. Przy okazji powiedziałem, że fajnie wygląda taki druk cyfrowy i jak na niego czekałem, to miałem okazję to zobaczyć. Wróciłem do hurtowni się rozliczyć i już miałem fajrant na ten dzień

Zmiany po montażu filtra wody<< >>Najlepszy sposób na ocieplenie poddasza - pianka