Dobra przyczepka rowerowa

Wożenie dziecka na rowerze może być ryzykowne, jeżeli nie posiadamy odpowiedniego sprzętu. Do wybory mamy krzesełka, które montuje się na bagażniku, lub kierownicy, albo bezpieczne przyczepki, które ciągnie się za rowerem.

Z czego są wykonane przyczepki rowerowe Qeridoo?

przyczepka rowerowa qeridooNa rynku działa kilku producentów sprzętu rowerowego, którzy dostarczają wysokiej klasy modele dla dzieci i dorosłych. Jednak nie każda firma produkuje wózki do rowerów. Przyczepka rowerowa Qeridoo jest najczęściej wybierana przez młodych rodziców, dla których liczy się komfort użytkowania i bezpieczeństwo dziecka. Przyczepki łączymy z rowerem za pomocą specjalnego dyszla, który jest domontowany w razie kiedy chcemy z dzieckiem biegać. Konstrukcja przyczepki została zaprojektowana w taki sposób, aby minimalizować opór powietrza. Jest lekka, bo wszystkie rurki są z aluminium. Natomiast poszycie zostało uszyte z wytrzymałego i nieprzemakalnego materiału. Po bokach znajdują się duże okna z zabezpieczającą siateczką, a z przodu duży otwór wejściowy, zapinany na zamek. W środku przyczepki znajduje się wygodne siedzisko z idealnie wyprofilowaną wkładką, stanowiącą optymalne podparcie dla pleców malucha. Dostępne modele mogą być przeznaczone dla jednego, lub dwójki dzieci. Każde posiada oddzielne pasy bezpieczeństwa, która mają regulację długości. Dla zabezpieczenia główki dziecka, zamontowano specjalne zagłówki, które także można dowolnie regulować. Z pewnością każde dzieci będzie miało sporo frajdy z jazdy przyczepką.

Firma Qeridoo od wielu lat zaopatruje nasz rynek w wysokiej klasy przyczepki, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród aktywnych rodziców. Są lekkie, praktyczne i po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Można je używać na wiele sposobów i w każdych warunkach.

Bezpieczne użycie gaśnic płynowych<< >>Procedura zakładania firm za granicą