Dlaczego warto mieć w domu lampy stołowe?

Oświetlenie ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Kiedy mamy za mało światła, nasze oczy szybko się męczą, nawet do tego stopnia, że odczuwamy ból głowy. Długotrwała praca, w której musimy skupiać wzrok, w źle oświetlonym pomieszczeniu może doprowadzić do uszkodzenia tego zmysłu.

Rodzaje lamp stołowych

niebanalne lampy stołowe zuma lineDlatego warto zadbać o doświetlenie swojego otoczenia. Często okazuje się, że górne światło, nawet z silnymi żarówkami o dużej ilości lumenów, jest niewystarczające. Zazwyczaj problemem jest układ mebli, które zasłaniają nam żyrandol. Jednym z rozwiązań może być zrobienie przemeblowania, ale zdecydowanie łatwiejszym wyborem jest zakupienie lamp, które uzupełnią nasze braki oświetleniowe, a także mogą być ciekawym dodatkiem w wystroju wnętrza. Polecam szczególnie niebanalne lampy stołowe zuma line. Myślę, że wśród produktów tego producenta, każdy znajdzie coś dla siebie. Na stronie internetowej można zobaczyć znane wszystkim klasyczne biblioteczne lampy z zielonym szklanym kloszem, typowe metalowe lampy biurowe, a także eleganckie metalowo szklane lampy z kloszem wykonanym z materiału. Znajdują tam się również bardzo oryginalne projekty, jak na przykład lampa z kloszem w kształcie kamienia, lampa w kształcie kuli w kolorze starego złota. Szczególnie zaciekawił mnie minimalistyczny projekt metalowej lampy w kształcie łuku. Dzięki użyciu chromowanej stali do wykonania całość prezentuje się niezwykle elegancko. Moje serce skradła też industrialna lampa z betonu, z metalowym uchwytem. Na pewno sama taką zakupię.

Dobre oświetlenie jest ważne, ale dobre nie zawsze oznacza ostre i silne światło. Wieczorem, kiedy jesteśmy już zmęczeni i potrzebujemy odpoczynku, warto zgasić górne światła i pozwolić organizmowi przygotować się do snu, zostawiając włączone same lampy.

Specjalny odkurzacz do basenu<< >>Komfort noszenia skarpet bezucikowych