Dlaczego warto kupić psu karmę bezzbożową?

 

Jakiś czas temu postanowiłam zaadoptować przepięknego bulteriera z pobliskiego schroniska i o ile na początku z pieskiem wszystko było w porządku, tak z czasem stał się nieco posępny. Okazało się, że to wszystko wina złej karmy.

Najodpowiedniejsza karma dla psa

karmy bezzbożowe dla psówW pierwszych tygodniach po adopcji, bulterier zachowywał się całkiem normalnie. Był bardzo szczęśliwy, skory do zabawy i długich spacerów, jednak po pewnym czasie zauważyłam, że piesek z dnia na dzień stawał się coraz bardziej posępny. W dodatku jak gdyby stracił na wadze i wyglądał na znacznie chudszego. Początkowo myślałam, że zachorował więc od razu udałam się do weterynarza. Ten po wstępnych badaniach powiedział, że z psem wszystko jest w porządku i to może być też zasługa złej karmy. Dowiedziałam się wówczas, że warto zakupić karmy bezzbożowe dla psów ponieważ są to karmy bogate przede wszystkim w mięso będące podstawowym składnikiem spożywczym niezbędnym każdemu psiakowi. Co więcej, karmy te są skomponowane w taki sposób, aby jak najbardziej odpowiadały naturalnym potrzebom żywieniowym psa. Gwarantują mu zatem wszystko to, co niezbędne do prawidłowego rozwoju zarówno, kiedy psiak jest szczeniakiem, jak i już dorosłym czworonożnym przyjacielem. Kolejną istotną kwestią jest to, że tego typu karmy są na tyle pożywne, iże nasz pies potrzebuje zjeść jednorazowo mniej karmy niźli w przypadku słabej jakości karm, a to oznacza, że jedno opakowanie starsza na znacznie dłuższy czas.

Odkąd mój pies przeszedł na karmę bezzbożową już po krótkim czasie zauważyłam jej pozytywne efekty. Piesek znów stał się wesoły i pełen energii, a także wrócił do swojej dawnej wagi. Zauważyłam także, że nabrał dodatkowo masy mięśniowej, a jego sierść jest w znacznie lepszej kondycji. Cieszę się, że teraz wreszcie mój pies ma zapewnione najlepszej jakości żywienie, a ja mogę być spokojna o jego zdrowie. 

 

Cena za dobrego fotografa<< >>Karmy dla psa ze zredukowaną ilością białka