Bielizna dla kobiet w ciąży

W czasie ciąży kobiece ciało bardzo się zmienia wewnętrznie i zewnętrznie. Jednym z największych problemów jest szybkie przybieranie na wadze, które powoduje, że z dnia na dzień kobieta nie ma co na siebie włożyć, bo wszystko staje się za ciasne.

Jaką bieliznę nosić w ciąży?

bielizna dla kobiet w ciąży sklepKobiety najczęściej od momentu drugiego trymestru zaczynają widocznie przybierać na wadze. Choć oczywiście już wcześniej może się zacząć nieznacznie powiększać biust, który nie będzie się mieścił w dotychczasowym staniku. Jeżeli interesuje nas bielizna dla kobiet w ciąży sklep internetowy zaoferuje ją nam w najlepszej cenie. W czasie ciąży nie warto kupować zbyt wielu rzeczy, bo szybko staną się niepotrzebne. W kwestii bielizny, biustonosze mogą być przydatne przez cały okres karmienia, więc dobrze jest od razu kupować właśnie takie modele. Stanik do karmienia musi mieć przede wszystkim odpinane ramiączka i dobrze, żeby posiadał regulację pod biustem, bo w czasie ciąży obwód systematycznie się zwiększa. Bielizna nie może być zbyt obcisła, bo od około szesnastego tygodnia ciąży, kobietom wydostaje się pierwsze mleko z piersi i muszą korzystać z wkładek laktacyjnych, które się przykleja do wewnętrznej strony bielizny. Najlepiej, aby była ona całkowicie wykonana z bawełny, która pozwoli skórze oddychać. Co do majtek, powinny one mieć podwyższony stan, aby zakrywać rosnący brzuszek i go nie uciskać. Można też wybrać niskie modele majtek, kończące się pod brzuchem, ale takie się sprawdzą tylko latem, kiedy jest ciepło.

Bielizna powinna chronić, ale też odpowiednio podtrzymywać ciało, szczególnie jeżeli chodzi o biust. Staje się on zdecydowanie cięższy i potrzebuje stabilnego wsparcia, więc dobre będą staniki na grubych ramiączkach. Sklepy z bielizną mają spory wybór modeli dla kobiet w ciąży.

Istota balustrady przy schodach<< >>Fotelik samochodowy Recaro