Biała listwa przypodłogowa

Generalny remont mieszkania może kosztować bardzo dużo. Jeśli mamy smykałkę do majsterkowania, trochę wolnego czasu i chcemy obniżyć koszty takiego remontu, to część prac remontowych możemy wykonać samodzielnie. Remont mieszkania nie jest tak trudny jak może to wyglądać na samym początku. Jak zagłębimy się w temacie, to zobaczymy że sporą część możemy zrobić sami.

Montaż listw przypodłogowych

listwy przypodłogowe białeWymieniając podłogę w swoim mieszkaniu, musimy ją w jakiś sposób wykończyć. Wykończenie takiej podłogi możemy wykonać na kilka sposobów. Najpopularniejszym z nich jest montaż specjalnych listw. Listwy przypodłogowe białe są bardzo popularne, ponieważ są uniwersalne, a ich montaż jest bardzo prosty. Montaż zaczynamy od docięcia listw na odpowiedni wymiar. Cięcie takich listw jest bardzo proste, wystarczy nam do tego zwykła piła kątowa. Następnie przyklejamy listwy do ściany. Możemy do tego użyć zwykłego kleju montażowego. Jeśli wszystkie elementy przyklejone są już do ściany, a klej już wysechł, to czas na kolejny etap. W tym momencie możemy zacząć szpachlować szczeliny pomiędzy listwami. Do tego celu powinniśmy użyć szpachli do drewna. Ostatnim etapem montażu takich listw jest ich pomalowanie. Możemy wybrać jaki kolor chcemy. Dobrym pomysłem jest pomalowanie tych listw na kolor biały, ponieważ jest to najbardziej uniwersalna barwa, a dodatkowo będziemy mogli zrobić to w łatwy sposób, ponieważ listwy pierwotnie były białe, więc nie będziemy mieli problemu z kryciem farby.

Kwota potrzebna do zakupu wszystkiego co jest nam potrzebne do montażu takich listw jest bardzo niska. Za metr bieżący takiej listwy zapłacimy zaledwie kilkanaście złotych, a pozostała część materiałów także nie jest droga. W ten sposób możemy tanio i ładnie wykończyć podłogę.

Ogrzewanie gazowe to czysta energia<< >>Specjalny odkurzacz do basenu